STRES

Terapia Przez Medytację 

Uwolnij się od stresu na stałe.

Skutecznie i bezpiecznie.

 

Rezerwuj sesję online

Moje doświadczenie

12 tys.

Godzin przeprowadzonych warsztatów rozwojowych

4 lata

Instruktorskiej nauki medytacji 

15 lat

Osobistej praktyki medytacyjnej

Jak przebiega sesja

Nazywam się Wiktor Szynkaruk. Rozpoczynając terapię zakładam, że cały proces powinien być oparty na zaufaniu. Dlatego na pierwszym spotkaniu dajemy sobie czas na poznanie się, zrozumienie Twojego problemu i przygotowanie Twojej indywidualnej medytacji. Ponieważ właśnie w tym jest istota rozwiązania Twojego problemu - wykonując swoją indywidualną medytację jesteś w stanie polepszyć swój stan w ciągu 2 tygodni!

 

Każda sesja trwa 50 minut i jest onlineczyli możesz działać siedząc na swojej ulubionej kanapie ;) Po sesji otrzymasz swoją personalną instrukcję medytacji, którą należy robić codziennie aż do następnego spotkania. Regularność spotkań ustalamy indywidualnie, ale na początku zalecam robić to nie rzadziej niż raz w tygodniu.

 

Na ogół wystarczą 3-4 spotkania, żeby skutecznie sobie pomóc.

W razie jakichkolwiek pytań pisz na szynkaruk.wiktor@gmail.com lub dzwoń 511 787 439

Viktor Shynkaruk

NIP: 6792888492

REGON: 368241081

ul. Konarskiego 48/10, Kraków

Tel.: 511 787 439

Co zyskasz

Przede wszystkim nauczę Cię medytować. Na pewno niejednokrotnie słyszałeś/aś, że medytacja jest bardzo korzystna dla zdrowia, dla mózgu, że pojawiają się kolejne badania etc. Wszystko fajnie, tylko jak się tej medytacji nauczyć? Może nawet próbowałeś/aś, ale wtedy albo zaczynał ogarniać Cię sen, albo szybko pogubiłeś/aś się w myślach. W takiej sytuacji niejeden pomyślał, że medytacja nie jest dla niego. Sam tak kiedyś miałem. Dlatego na pierwszej sesji zawsze tłumaczę, co w nas zachodzi i co dalej z tym robić. 

 

Niektórzy moi klienci zwracają się tylko po to, żeby nauczyć się medytacji, bo wiedzą o jej korzyściach. Ale medytacja ma taką samą skuteczność w pokonywaniu psychicznych trudności, jak leki najnowszej generacji. Tylko bez skutków ubocznych.  Dlatego używam w terapii medytacji jako niezwykłego narzędzia do pokonywania depresji, stresu, nerwicy, paniki, traumatycznych wspomnień, bezsenności. 

 

Pracując ze mną zaczniesz odzyskiwać wewnętrzny spokój, będziesz mieć więcej energii i chęci do życia. Po prostu zaczniesz częściej się uśmiechać - nie dlatego, że tak trzeba, tylko dlatego, że będzie Ci się chciało.

Rezerwuj sesję online

Rezerwacja terminu

Jeszcze więcej informacji o medytacji i o sobie zamieszczam w sieciach społecznościowych. Znajdziesz tam wiele aktualności o prowadzonych przeze mnie webinarach i medytacjach online. Tak więc zapraszam :)

Facebook & Instagram