Twoje trudności z emocjami i relacjami potrzebują nowej perspektywy

Rozwiąż problemy

Depresja, stres i lęki zabierają Ci upragniony wewnętrzny spokój

Odzyskaj równowagę

Każdy chce być szczęśliwy.

Pomogę Ci przypomnieć sobie, jak to jest :)

Ciesz się życiem

MEDYTACJA

NAUKA OD PODSTAW 

Lekcje medytacji online.

Pierwsza konsultacja jest bezpłatna.

Rezerwuj konsultację online

Zacznij swoją medytację

Moje doświadczenie

12 tys.

Godzin przeprowadzonych warsztatów rozwojowych

4 lata

Instruktorskiej nauki medytacji 

15 lat

Osobistej praktyki medytacyjnej

Jak przebiega sesja

Nazywam się Wiktor Szynkaruk. Rozpoczynając naukę zakładam, że cały proces powinien być oparty na zaufaniu, które buduje się z czasem. Dlatego proponuję swoim klientom rozpoczęcie wspólnej pracy od konsultacji online. Konsultacja trwa do 30 min i jest bezpłatna. Jest to możliwość dla Ciebie na poznanie mnie i mojej metody. Jeżeli zdecydujemy się na współpracę, umawiamy się na regularne spotkania onlineczyli możesz działać siedząc na swojej ulubionej kanapie ;)

 

Każda regularna sesja trwa 50 minut i kosztuje 120 zł.  Po sesji otrzymasz specjalną  instrukcję medytacji, którą należy robić codziennie aż do następnego spotkania. Regularność spotkań jest ustalana indywidualnie, ale na początku zalecam robić to nie rzadziej niż raz w tygodniu.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań pisz na szynkaruk.wiktor@gmail.com lub dzwoń 511 787 439

Jeszcze więcej informacji o medytacji i o sobie zamieszczam w sieciach społecznościowych. Znajdziesz tam wiele aktualności o prowadzonych przeze mnie webinarach i medytacjach online. Tak więc zapraszam :)

Viktor Shynkaruk

NIP: 6792888492

REGON: 368241081

ul. Konarskiego 48/10, Kraków

Tel.: 511 787 439

Co zyskasz

Przede wszystkim nauczę Cię medytować. Na pewno niejednokrotnie słyszałeś/aś, że medytacja jest bardzo korzystna dla zdrowia, dla mózgu, że pojawiają się kolejne badania etc. Wszystko fajnie, tylko jak się tej medytacji nauczyć? Może nawet próbowałeś/aś, ale wtedy albo zaczynał ogarniać Cię sen, albo szybko pogubiłeś/aś się w myślach. W takiej sytuacji niejeden pomyślał, że medytacja nie jest dla niego. Sam tak kiedyś miałem. Dlatego na pierwszej sesji zawsze tłumaczę, co w nas zachodzi i co dalej z tym robić. 

 

Niektórzy moi klienci zwracają się tylko po to, żeby nauczyć się medytacji, bo wiedzą o jej korzyściach. Ale medytacja ma taką samą skuteczność w pokonywaniu psychicznych trudności, jak leki najnowszej generacji. Tylko bez skutków ubocznych.  Dlatego używam w terapii medytacji jako niezwykłego narzędzia do pokonywania depresji, stresu, nerwicy, paniki, traumatycznych wspomnień, bezsenności. 

 

Pracując ze mną zaczniesz odzyskiwać wewnętrzny spokój, będziesz mieć więcej energii i chęci do życia. Po prostu zaczniesz częściej się uśmiechać!

Rezerwuj bezpłatną konultację

Rezerwacja terminu
Facebook & Instagram